Ваше ім'я:
Поле обовязкове для заповнення
Ваш e-mail:
Ця інформація використовується виключно для надсилання відповіді
Текст питання:
Поле обовязкове для заповнення
ніна
Доброго дня. 06.06.2015 відвідала секонд-хенд "Каламбур" в м.Острозі. Дуже обурена тим, що мене безпідставно звинуватили в крадіжці, попросили показати сумки і все це відбувалося не в магазині а біля парку в ста метрах від магазину, де одна з працівниць нас наздогнала. Ми повернулися до магазину, щоб попросити книгу скарг. На що мені відповіли, що вони не знають чи вонв в них є. І взагалі навіть не вибачившись стояли на своєму і розмовляли з нами неналежно. Куди нам звернутися?Дякую.
Василь Харчук
Відповідно до п.10 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року №833 (далі за текстом - Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів), суб`єкти господарювання повинні забезпечити наявність на видному та доступному місці куточка покупця, в якому розміщується інформація про найменування власника або уповноваженого ним органу, книга відгуків та пропозицій, адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів. Окрім того, п.16 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, працівники суб`єкта господарювання зобов`язані забезпечити реалізацію прав споживачів, визначених Законом України "Про захист прав споживачів", виконувати ці правила та вимоги інших нормативно-правових актів, що регулюють торговельну діяльність. Згідно до п.2 ч.1 ст.4 Закону України “Про захист прав споживачів”, споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право, зокрема на належну якість продукції та обслуговування. Звернутися з відповідною скаргою можна в орган захисту прав споживачів - Інспекція з питань захисту прав споживачів у Рівненській області, що знаходиться за адресою: 33028 м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 5.
Тетяна
Доброго Дня!З лютого місяця знаходжусь на обліку в Центрі зайнятості(звільнення за угодою сторін).20 квітня уклала договір про надання послуг(тимчасово).Скажіть,будь-ласка,чи зніматись з обліку?Адже ця робота тимчасова.Дякую.
Василь Харчук
Відповідно до п.37 Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», центр занятості припиняє реєстрацію з дня, зокрема укладення цивільно-правового договору щодо виконання робіт (надання послуг). Враховуючи наведене, Вам потрібно знятися з обліку.
Наталія
Добрий день!Допоможіть розібратися На товарній біржі ПРАЙС хотіла купити нежитлове приміщення Зареєструвалася сплатила внески зявилася на аукціон а працівники дочекавшись точного часу кажуть що аукціон не відбудеться так як ще одна людина зареєструвалася але не сплатила внескі і не зявилася мені було відмовлено лише тому що я залишилася єдиним покупцем а для них як вони кажуть треба декілька інформацію про кількість зареєстрованих не дають то як купити ДОПОМОЖІТЬ
Василь Харчук
Відповідно до ст.17 Закону України “Про товарну біржу”, правила біржової торгівлі розробляються відповідно до чинного законодавства і є основним документом, що регламентує порядок здійснення біржових операцій, ведення біржової торгівлі та розв`язання спорів з цих питань. Правила біржової торгівлі затверджуються загальними зборами членів товарної біржі або органом, ними уповноваженим. Таким чином, перш за все потрібно отримати положення (регламент, інструкцію, правила і т.д.), яка затверджена самою товарною біржею “Прайс”, що регулює порядок проведення аукціону. По аналогії, Вас би мали ознайомити з даним положенням ще до моменту проведення аукціону. Однак, якщо цього не було зроблено варто звернутися письмово до товарної біржі “Прайс” щодо отримання такого положення (оскільки саме даним документом буде передбачено точна й максимально повна відповідь на Ваше запитання). Враховуючи той факт, що я не ознайомлений з положенням ТБ “Прайс”, що регулює порядок проведення аукціонів буду керуватися загальними правилами, правилами проведення публічних аукціонів. А тому рекомендую зареєструвати на такий аукціон, ще одного-двох своїх знайомих (про це не варто повідомляти працівників біржі) й таким чином усунути обставини, що перешкоджають провести аукціон.
Олена
Доброго дня! Підкажіть, яки документи потрібні для одержання форми ОК-7?Дякую.
Василь Харчук
Доброго дня, пані Олено! 25 липня 2014 року набрала чинності Постанова Пенсійного фонду України №10-1 від 18.06.2014, якою затверджено Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно до пункту 3 даного Положення інформація з реєстру застрахованих осіб використовується з додержанням вимог Закону України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» виключно для потреб, визначених статтею 17 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Застрахованій особі, яка особисто звернулась до органу Пенсійного фонду України, індивідуальні відомості за формою ОК-7 надаються при пред’явленні паспорта, довідки органу доходів і зборів про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
Дмитро
Христос народився! Юрій я стояв на обліку в центру зайнятості 8 місяців, на восьому місяці спеціаліст зауважив що я знівся з місце реєстрації. І тепер через суд вимагають повернути усю суму виплат. Чи правомірно це? Адже я що два тижні приходив з паспортом і трудовою спеціалісти все перевіряли і нічого не говорили. Чия це помилка. Дякую
Василь Харчук
Славимо Його! Відповісти на ваше питання досить важко, оскільки невідомі обставини, які викладені в позовній заяві поданій щодо Вас. Однак, як свідчить практика основним мотивом звернення до суду на безробітного з приводу стягнення отриманої допомоги є та обставина, що безробітний почав працювати, однак не повідомив про цей факт центр зайнятості. У такому випадку позиція центру зайнятості є правомірною. Задля отримання детальнішої відповіді Ви можете надіслати позовну заяву на електронну адресу voznyuk153@gmail.com або звернутися на громадську приймальню за адресою: м. Рівне, вул. Д.Галицького, 19, офіс. 403 з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00.