№2-358 від 13.02.2015

Прем`єр-міністру України
ЯЦЕНЮКУ А.П.


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо сприяння в отриманні Розпорядження Кабінету
Міністрів України “Про затвердження Проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ”. 

 

Шановний Арсенію Петровичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся директор ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” Міхаель Рімм з приводу сприяння в отриманні Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ”.

У своєму зверненні заявник вказує, що в 2007 році було зареєстровано ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” з метою виробництва автоклавного бетону.

Основним засновником ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” виступає компанія “H+H International A/S”, яка є найбільшим виробником газобетону в Європі.

З метою подальшого поширення діяльності компанії було прийнято рішення провести інвестування капіталу в Україну, зокрема було вибрано с.Вільбівне Острозького району Рівненської області.
Для будівництва заводу з виробництва автоклавного бетону у 2008 році ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” отримало в оренду земельну ділянку.

В подальшому ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” отримало спеціальний дозвіл на розробку Вельбівненського родовища піску.

Однак, для укладення договору оренди земельної ділянки Вельбівненського родовища піску необхідно отримати Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” в оренду терміном дії спеціального дозволу на користування надрами від 01.07.2010 року №5174 для розробки Вельбівського родовища піску за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у постійному користуванні ДП “Острозьке лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Вельбівської сільської ради Острозького району Рівненської області.

Враховуючи вищенаведене прошу Вас розглянути питання надання Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ “Х ПЛЮС Х ЮЕЙ” в оренду терміном дії спеціального дозволу на користування надрами від 01.07.2010 року №5174 для розробки Вельбівського родовища піску за рахунок земель сільськогосподарського призначення що перебувають у постійному користуванні ДП “Острозьке лісове господарство”, розташованої за межами населених пунктів на території Вельбівської сільської ради Острозького району Рівненської області.

Про результати розгляду звернення та вжиті заходи прошу повідомити мене у термін, передбачений Законом України «Про статус народного депутата України» за адресою: вул. Д. Галицького, 19, офіс 403, м. Рівне, 33027.

Додатки: копія звернення.

З повагою,
народний депутат України Юрій Вознюк

(посв. № 351)Відповідь №3525/0/2-15 від 07.03.2015 року - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Зубко