№2-1276 від 15.05.2015
№2-1277 від 15.05.2015

Міністру економічного
розвитку і торгівлі
АЙВАРАСУ АБРОМАВИЧУСУ

Голові Рівненської обласної державної адміністрації
ЧУГУННІКОВУ В.С.


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо фінансування будівництва загальноосвітнього навчального
закладу в смт. Оржів Рівненського району Рівненської області за
рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку будівництва

Шановний Айварасе Абромавичусу!
Шановний Віталію Семеновичу!

До мене, як до народного депутата України, звернулася громада смт.Оржів Рівненського району Рівненської області з приводу будівництва на території громади дошкільного навчального закладу.

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, та Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 195, формування переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території, здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за результатами відбору, проведеного регіональними комісіями, та з урахуванням необхідності погашення бюджетної заборгованості, що виникла у минулі роки за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку”. У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти.

На підставі викладеного та керуючись ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу:

1.
Рівненську обласну державну адміністрацію:
- сприяти у включені до переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку” проект будівництва дошкільного навчального закладу в смт.Оржів Рівненського району Рівненської області.

2.
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України:
- сприяти у реалізації проекту будівництва дошкільного навчального закладу в смт.Оржів Рівненського району Рівненської області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.


З повагою,
Народний депутат України Ю. Вознюк

(посв. № 351)Відповідь №2803-02/16623-01 від 25.05.2015 року - Міністр економічного розвитку і торгівлі України А.Абромавічус
 

Відповідь №вих-3307/0/01-01в/15 від 03.06.2015 року - перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварський