№2-1479 від 22.05.2015
№2-1480 від 22.05.2015


ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ
Щодо фінансування будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ
ступенів в с.Горбаків Гощанського району Рівненської області
за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку
будівництва

Міністру економічного
розвитку і торгівлі
АЙВАРАСУ АБРОМАВИЧУСУ

Голові Рівненської обласної державної адміністрації
ЧУГУННІКОВУ В.С.


Шановний Айварасе Абромавичусу!
Шановний Віталію Семеновичу!

До мене, як до народного депутата України, звернулася громада с.Горбаків Гощанського району Рівненської області з приводу будівництва на території громади загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, та Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 195, формування переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території, здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за результатами відбору, проведеного регіональними комісіями, та з урахуванням необхідності погашення бюджетної заборгованості, що виникла у минулі роки за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку”. У відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти.

На підставі викладеного та керуючись ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу:

1. Рівненську обласну державну адміністрацію:
- сприяти у включені до переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку” проект будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Горбаків Гощанського району Рівненської області.

2. Міністерство економічного розвитку та торгівлі України:
- сприяти у реалізації проекту будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Горбаків Гощанського району Рівненської області за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.


З повагою,
Народний депутат України Ю. Вознюк
(посв. № 351)

 

Відповідь №2803-02/18368-02 від 08.06.2015 року - Міністр економічного розвитку і торгівлі України

 

Відповідь №вих-3390/0/01-01в/15 від 08.06.2015 року - перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ю.Приварський.