Народний депутат України Юрій Вознюк підписав Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Всеукраїнським Громадським Об’єднанням «Інститут «Республіка» в рамках реалізації Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада».

       - На громадську приймальню з-поміж різних звернень громадян надходять колективні звернення громад з питань, вирішення яких знаходиться в площині місцевого самоврядування та залежить від активності та ініціативності самих заявників. Тому маємо спільне бачення з Інститутом «Республіка» щодо необхідності співпрацювати у напрямку підвищення політичної освіти громадян та сприяти їх активізації, інформувати про різноманітні правові механізми захисту власних прав та вирішення колективних проблем, – коментує народний депутат Юрій Вознюк.

     Сторони домовилися про співпрацю та організацію заходів з метою політичної просвіти, активізації та залучення молоді до впливу на розвиток власної громади, обговорення актуальних реформ в Україні. Зокрема, реформи місцевого самоврядування, виборчої реформи, реформ у соціальній сфері. Також домовилися про розповсюдження інформаційних матеріалів організації в громадських приймальнях народного депутата.

     - Всеукраїнська кампанія «Активна Громада» – об`єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Проект одночасно реалізується у 24 населених пунктах України обласного, районного та місцевого значення. В першу чергу, його успішність залежить від спільної роботи громадян, тому запрошуємо приєднуватися всіх небайдужих ініціативних рівнян, – розповідає координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне Наталія Малиновська.

     Варто зазначити, що співпраця з громадськими організаціями – це один із важливих напрямів роботи Юрія Вознюка, зокрема народний депутат співпрацює з такими організаціями, як Громадянська мережа «ОПОРА» та VoxUkraine. Більше інформації про це можна знайти у Звіті народного депутата за 2016 рік.